ÖFFNUNGSZEITEN:

THERMEN
 • von 9:00 bis 22:00
KEGELBAHN
 • von 10:00 bis 22:00
RESTAURANT
  • von 10:00 bis 22:00
SAUNENZONE
 • Mo. - Fr. von 14:00 bis 22:00
 • Sa. - So. von 12:00 bis 22:00
SALZGROTTE
 • Mo. - Fr. von 10:00 bis 21:00
 • Sa. - So. von 11:00 bis 21:00
FITNESSSTUDIO
 • Mo. - Fr. von 7:00 bis 22:00
 • Sa. von 9:00 bis 20:00
 • So. von 15:00 bis 19:00

Organisieren Sie

Geburtstag im Aqua Park Zakopane

Bowling-Geburtstag, Aqua-Geburtstag, Mix Bowling + Schwimmbad.

Wir gehen auf jeden Geburtstag individuell ein und passen uns Ihren Bedürfnissen an.

Mehr...

Einzel- und Gruppen-Schwimmkurse

Schwimmkurs

Schwimmen ist eine der gesündesten und vielseitigsten körperlichen Übungen. Die Fähigkeit zu schwimmen, ermöglicht sicher Zeit am Wasser zu verbringen und an Wasserspielen und Wasserattraktionen teilzunehmen. Wir möchten Sie zum Schwimmunterricht im Aqua Park Zakopane einladen.

Mehr...

Jagiellońska-Str. 31, 34-500 Zakopane

tel.: +48 18 20 01 122

Partner:

Benefit

ISIC

Fit Profit

Karta Tatrzańska

Euro 26

WAŻNY KOMUNIKAT!!!

 Szanowni Klienci,
w trosce o Państwa bezpieczeństwo, uwzględniając negatywną odpowiedź Głównego Inspektora Sanitarnego w zakresie możliwości uruchomienia samych basenów sportowych w naszym obiekcie (zatem bez atrakcji takich jak zjeżdżalnie, gejzery, masażery itp.) z przykrością zawiadamiamy, iż Aqua Park Zakopane nadal pozostanie zamknięty.
Zgodnie z obowiązującym Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 26 lutego 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, wydany został zakaz funkcjonowania aquaparków. Według Głównego Inspektora Sanitarnego obowiązuje literalny, bezwzględny i powszechny zakaz działalności polegającej na prowadzeniu aquaparków, a celem takiego rozwiązania jest ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 wśród osób korzystających oraz pracujących w tego typu obiektach.
Pomimo, iż - w trosce o bezpieczeństwo klientów i pracowników - nasz obiekt spełnia najwyższe standardy sanitarno - epidemiologiczne, obowiązujące u nas procedury są bardziej rygorystyczne niż wytyczne inspekcji sanitarnej i mamy techniczną oraz organizacyjną możliwość wydzielenia i uruchomienia basenów sportowych, musimy jednak dostosować się do aktualnych obostrzeń w zakresie przeciwdziałania COVID-19. Bowiem według przedstawicieli inspekcji sanitarnej ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa w obiektach takich jak nasz (aquaparkach), związane jest przede wszystkim z jednoczesnym odwiedzaniem ich i przebywaniem w nich użytkowników, wśród których mogą znajdować się osoby zainfekowane, lecz niewykazujące objawów klinicznych.
Pomimo, iż nasz obiekt jest stosunkowo niewielki w porównaniu do konkurencji, a dodatkowo planowane przez nas ograniczenie liczby osób, jaka jednocześnie mogłaby korzystać z obiektu, wyniosłoby 50% obłożenia, istnieje realne ryzyko narażenia zdrowia i życia ludzi - polegające na stworzeniu rzeczywistych warunków dla rozprzestrzeniania się wirusa. Dlatego też w dalszym ciągu chcemy pozostawać w pełni odpowiedzialni za podejmowane przez nas decyzje, bezwzględnie stosując się do zakazów wynikających z przepisów COVID-19. Niemniej jednak, wciąż mamy nadzieję na szybkie odmrożenie naszej branży. Liczymy na to, że już wkrótce znów będziemy mogli otworzyć nasz obiekt i przywitać Państwa w jego progach!
Życzymy wszystkim dużo zdrowia. Do zobaczenia!