OPENING HOURS:

BATHS
 • from 9:00 a.m. to 10:00 p.m.
BOWLING ROOM
 • from 10:00 a.m. to 10:00 p.m.
RESTAURANT
  • from 10:00 a.m. to 10:00 p.m.
SAUNA ZONE
 • Mon. - Fr. 2:00 p.m. to 10:00 p.m.
 • Sat. - Sun. 12:00 a.m. to 10:00 p.m.
SALT CAVE
 • Mon. - Fr. 10:00 a.m. to 9:00 p.m.
 • Sat. - Sun. 11:00 a.m. to 9:00 p.m.
GYM
 • • Mon. - Fr. 7:00 a.m. to 10:00 p.m.
 • • Sat. 9:00 a.m. to 8:00 p.m.
 • • Sun. 3:00 a.m. to 7:00 p.m.
Organize

Your birthday party at Aqua Park Zakopane

Bowling Birthday Party, Aqua Birthday Party, Mix Bowling + Swimming Pool.

We have an individual approach to each birthday party, and we meet your needs.

More...

Individually and in groups

Swimming lessons

Swimming is one of the healthiest and most comprehensive physical exercises. The ability to swim allows to safely spend time at the pool and participate in water games and activities.

More...

ul. Jagiellońska 31, 34-500 Zakopane

phone: +48 18 20 01 122

Partners:

Benefit

ISIC

Fit Profit

Karta Tatrzańska

Euro 26

WAŻNY KOMUNIKAT!!!

 Szanowni Klienci,
w trosce o Państwa bezpieczeństwo, uwzględniając negatywną odpowiedź Głównego Inspektora Sanitarnego w zakresie możliwości uruchomienia samych basenów sportowych w naszym obiekcie (zatem bez atrakcji takich jak zjeżdżalnie, gejzery, masażery itp.) z przykrością zawiadamiamy, iż Aqua Park Zakopane nadal pozostanie zamknięty.
Zgodnie z obowiązującym Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 26 lutego 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, wydany został zakaz funkcjonowania aquaparków. Według Głównego Inspektora Sanitarnego obowiązuje literalny, bezwzględny i powszechny zakaz działalności polegającej na prowadzeniu aquaparków, a celem takiego rozwiązania jest ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 wśród osób korzystających oraz pracujących w tego typu obiektach.
Pomimo, iż - w trosce o bezpieczeństwo klientów i pracowników - nasz obiekt spełnia najwyższe standardy sanitarno - epidemiologiczne, obowiązujące u nas procedury są bardziej rygorystyczne niż wytyczne inspekcji sanitarnej i mamy techniczną oraz organizacyjną możliwość wydzielenia i uruchomienia basenów sportowych, musimy jednak dostosować się do aktualnych obostrzeń w zakresie przeciwdziałania COVID-19. Bowiem według przedstawicieli inspekcji sanitarnej ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa w obiektach takich jak nasz (aquaparkach), związane jest przede wszystkim z jednoczesnym odwiedzaniem ich i przebywaniem w nich użytkowników, wśród których mogą znajdować się osoby zainfekowane, lecz niewykazujące objawów klinicznych.
Pomimo, iż nasz obiekt jest stosunkowo niewielki w porównaniu do konkurencji, a dodatkowo planowane przez nas ograniczenie liczby osób, jaka jednocześnie mogłaby korzystać z obiektu, wyniosłoby 50% obłożenia, istnieje realne ryzyko narażenia zdrowia i życia ludzi - polegające na stworzeniu rzeczywistych warunków dla rozprzestrzeniania się wirusa. Dlatego też w dalszym ciągu chcemy pozostawać w pełni odpowiedzialni za podejmowane przez nas decyzje, bezwzględnie stosując się do zakazów wynikających z przepisów COVID-19. Niemniej jednak, wciąż mamy nadzieję na szybkie odmrożenie naszej branży. Liczymy na to, że już wkrótce znów będziemy mogli otworzyć nasz obiekt i przywitać Państwa w jego progach!
Życzymy wszystkim dużo zdrowia. Do zobaczenia!