Huśtawka wodna

Huśtawka wodna to nowa atrakcja w basenie wewnętrznym z wysokim poziomem adrenaliny i zabawy.

Huśtać się może kilka osób równocześnie wywołując falę - to nie lada gratka dla miłośników prawdziwych morskich fal.

Temperatura: 30 - 31oC
Głębokość: 130 cm
Wysokość fali: do 70 cm

Dzika Rzeka - pozwól się ponieść jej rwącemu nurtowi!

Wspaniałą zabawę i niepowtarzalne wrażenia zapewnia Dzika Rzeka, która z dnia na dzień zyskuje sobie nowych fanów. Płynąca w jej krętym korycie woda od czasu do czasu przyspiesza, do złudzenia przypominając tym samym naturalny nurt górskiego potoku.

Temperatura wody: 29-32oC
Głębokość: 1,3m

Zewnętrzny basen balneologiczny z wodą termalną NOWOŚĆ!

Baseny zasilane bezpośrednio wodami termalnymi, w których znajduje się aż 40 masujących dysz oraz dwa gejzery denne. Wyjątkowy skład chemiczny wody (wapń, sód, siarka, magnez, potas i krzem) oraz jej wysoka temperatura decyduje o jej prozdrowotnych właściwościach. Kąpiele w niej mają pozytywny wpływ na różne dolegliwości reumatyczne, narządów ruchu, skóry, a ponadto poprawiają ukrwienie i obniżają ciśnienie krwi.

Balneologia staje się powrotem do dawnych basenów na Antałówce. Mieszkańcy naszego miasta i turyści, mogą cieszyć się relaksem z pięknym widokiem na Tatry, nawiązując do tradycji kąpielisk termalnych w Zakopanem.

Temperatura: 36 - 38oC
Głębokość: 90 cm

Jacuzzi - relaks dla każdego po dniu pełnym wrażeń!

Aqua Park Zakopane dysponuje sześcioma wannami typu whirpool (jacuzzi). Wynosząca 36oC temperatura wody korzystnie wpływa zarówno na zdrowie jak i na urodę. Kilkunastominutowa kąpiel w ciepłej wodzie z bąbelkami posiada wiele zalet, m. in.: działa odprężająco i relaksująco w znacznym stopniu niweluje stres, poprawia stan skóry ujędrniając ją, przyspiesza przemianę materii, neutralizuje bóle, stymuluje proces usuwania toksyn z organizmu i proces regeneracji mięśni i stawów.

Taras widokowy z leżakami - kąpiele słoneczne z przepięknym widokiem na Tatry!

Taras powstał z myślą o fanach wypoczynku na świeżym powietrzu. Rozpościera się z niego zapierający dech w piersiach widok na panoramę Tatr. Szczególną popularnością wśród osób korzystających z Aqua Parku Zakopane cieszy się w upalne, letnie dni. Nasi goście mogą zrelaksować się na wygodnych leżakach, zażywając przy tym kąpieli słonecznych. Dla ochłody proponujemy dostępne w Barze Letnim orzeźwiające napoje. W zimniejsze dni doskonałym rozwiązaniem są natomiast kąpiele w znajdującym się tuż obok basenie termalnym.

Zjeżdżalnie - moc wrażeń dla dużych i małych!

Ekscytującą zabawę w Aqua Park Zakopane zapewnia 5 zjeżdżalni

zjeżdżalnia zielona - długość: 166,5 m, wysokość: 16,7 m, prędkość: max. 26 km/h.

zjeżdżalnia czerwona - długość: 106 m, wysokość: 12 m, prędkość: max. 26 km/h.

zjeżdżalnia błękitna- długość: 26 m, wysokość: 2,3 m.

zjeżdżalnia żółta - długość: 10,5 m, wysokość: 4,3 m.

zjeżdżalnia niebieska - długość: 10 m, wysokość: 4,3 m.

ul. Jagiellońska 31, 34-500 Zakopane

tel.: +48 18 20 01 122

Partnerzy:

Benefit

ISIC

Fit Profit

Karta Tatrzańska

Euro 26

Medicover

Tatry Super Ski

Up Bonus