Basen rekreacyjny z torami pływackimi

Największą popularnością cieszy się wśród osób aktywnych. Basen wyposażony jest w trzy wydzielone tory pływackie i część rekreacyjną, w której znajdują się bicze wodne i gejzer powietrzny denny. Bicze wodne pomagają odzyskać siły witalne, łagodzą bóle karku i krzyża, modelują sylwetkę i sprawiają że skóra wygląda lepiej.

Temperatura wody: 29-32oC
Głębokość: 1-1,5 m
Długość: 25 m

Basen rekreacyjny

Jako basen dostosowany do potrzeb dzieci i osób dorosłych stanowi miejsce idealne do zabawy i rekreacji całej rodziny. Wyposażono go w bicze i kaskady wodne, gejzery (powietrzny denny i strumieniowy denny), przeciwprąd, masaż ścienno-denny i leżaki podwodne. Korzystanie z tych wszystkich wodnych atrakcji pozytywnie wpływa na zdrowie, wygląd i ogólne samopoczucie.

Temperatura wody: 29-32oC
Głębokość: 1,3 m
Długość: 40 m

Zewnętrzny basen termalny, rekreacyjno-leczniczy

Doskonałą alternatywą dla wypoczynku na hali basenowej Aqua Parku Zakopane jest możliwość skorzystania z usytuowanego na zewnątrz basenu, w którym temperatura wody wynosi aż 32oC. Daje to możliwość zabawy na świeżym powietrzu nawet wówczas, gdy temperatura na zewnątrz wynosi -10oC. Wyjątkowy skład chemiczny wody (wapń, sód, siarka, magnez, potas i krzem) decyduje o jej leczniczych właściwościach. Kąpiele w niej mają zatem pozytywny wpływ na zwalczanie dolegliwości reumatycznych, narządów ruchu, skóry, a ponadto poprawiają ukrwienie i obniżają ciśnienie krwi. Niezaprzeczalnym atutem tego basenu jest również malowniczy widok na Tatry, który podziwiać można bez konieczności wychodzenia z wody.

Temperatura wody: 29-32oC
Głębokość: 1 - 1,35 m
Długość: 33 m

Brodzik dla dzieci

Znajdujący się na terenie Aqua Parku Zakopane brodzik zaprojektowano z myślą o najmłodszych Gościach obiektu. To najpłytszy basen w kompleksie. Ogromnym zainteresowaniem dzieci cieszą się mini zjeżdżalnie oraz zabawki w kształcie zwierząt. Nawet krótka wizyta w brodziku gwarantuje niezapomniane wrażenia.

Temperatura wody: 33oC
Głębokość: 0,3 m

ul. Jagiellońska 31, 34-500 Zakopane

tel.: +48 18 20 01 122

Partnerzy:

Benefit

ISIC

Fit Profit

Karta Tatrzańska

Euro 26

Medicover

Tatry Super Ski

Up Bonus