Zadbaj o siebie, zadbaj o zdrowie w Grocie Solnej AQUA PARKU.

Serdecznie zapraszamy Państwa na premierowe zajęcia w Grocie Solnej Aqua Parku. Oprócz zdrowotnych właściwości samej groty solnej, tematyczne sesje zdrowotne i relaksacyjne prowadzić będzie Psycholog, muzykoterapeutka Agnieszka Gutfeld.

Antystresowe Poniedziałki  Slow Life
godz. 11.00

Podczas zajęć poznasz skuteczne sposoby na zredukowanie stresu. Nauczysz się technik oddechowych i relaksacyjnych. Poznasz  umiejętności  i sposoby radzenia sobie ze swoimi emocjami, myślami i  zachowaniem w bezpośredniej sytuacji stresogennej.

Zajęcia trwają  1 godzinę. Koszt: 45 zł


 Szczęśliwe Wtorki Be Happy
godz. 11.00, godz. 19.00

Trening  empatii, wdzięczności i szczęścia. To seans dla osób, które chcą odzyskać lub poprawić swój nastrój. To proces, który ma za zadanie wpłynąć pozytywnie na samopoczucie, poprawić jakość życia, wyzwolić i być katalizatorem głębszych przeżyć oraz emocji.

Zajęcia trwają  1 godzinę. Koszt: 45 zł 


Środy dla zdrowia Seniorów zajęcia Happy Senior
godz. 11.00

Zajęcia grupowe dodające skrzydeł osobom starszym. Poprawiają kondycję psychofizyczną, koncentrację, pamięć i samopoczucie. Przeciwdziałają negatywnym skutkom procesu starzenia oraz wzmacniają więzi społeczne. Dzięki odpowiednim technikom wzmocnisz swój układ odpornościowy.

Zajęcia trwają  1 godzinę. Koszt: 35 zł 


Kobiece Piątki  Sztuka Kochania Siebie
godz. 11.00 oraz godz. 19.00

Wysokie poczucie własnej wartości to zestaw pozytywnych myśli o samym sobie - absolutnie niezbędne wyposażenie każdej Kobiety. Piątkowe sesje  mają na celu wzmocnienie pewności siebie co sprzyja sympatii i dobrej komunikacji.

Zajęcia trwają 1,5 godziny. Koszt: 59 zł

Preferowany jest wygodny, niekrępujący ruchów strój oraz kocyk do przykrycia, ew. poduszka pod głowę. Zajęcia przeznaczone są dla osób dorosłych.


 Prowadząca: Agnieszka Gutfeld, psycholog i muzykoterapeutka, pasjonatka i promotorka zdrowego i szczęśliwego życia.

W 2008 ukończyłam studia z psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, następnie ukończyłam przeszło trzyletnie– dwustopniowe szkolenie z muzykoterapii i psychodramy u dr Elżbiety Galińskiej (IPiN), oraz szkolenie z Mobilnej Rekreacji Muzycznej.

Od 2007 roku nieustannie się szkolę i rozwijam swoje umiejętności na wielu stażach, szkoleniach, warsztatach tj.: staż w Zakładzie Terapii Rodzin Collegium Medicum UJ, Centrum Onkologii, Centrum Zdrowia Dziecka, Instytucie Psychiatrii i Neurologii, kurs terapii poznawczo-behawioralnej, kurs terapii schematów, sztuka uważności i redukcji stresu Mindfulness, program 12-kroków dla chrześcijan, kurs porozumienia bez przemocy NVC,  kurs soul body fusion, treningi antystresowe z Ewą Foley i inne.

Od 2013 roku prowadzę firmę Slow Life promującą zdrowy i szczęśliwy tryb życia. Do swojego dorobku zawodowego zaliczam współpracę z Centrum Onkologii, Fundacją Rak’n’Roll, Centrum Edukacji Zdrowotnej, Akademią Wychowania Fizycznego, Akademią Walki z Rakiem, Poradnią Pro Psyche, Małopolskim Centrum Profilaktyki oraz Fundacją Ogród Nadziei, w ramach której prowadziłam trening antystresowy dla pracowników firmy PZU.

W 2017 r. wzięłam udział w filmie dokumentalnym Muzykoterapia – Zdrowienie Przez Sztukę, projekcie sfinansowanym przy pomocy środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Poza pracą z klientem indywidualnym prowadzę autorskie tematyczne warsztaty grupowe ponieważ wiem jak wielka i nieoceniona jest siła grupy. Przez swoje warsztaty promuję harmonijny, zdrowy styl życia, pomagam ludziom żyć w zgodzie ze sobą i naturą, żyć zdrowo, szczęśliwie z poczuciem sensu tego co robią, pomagam innym odnaleźć klucz do siebie, przyjaźń, szacunek i miłość do siebie.

ul. Jagiellońska 31, 34-500 Zakopane

tel.: +48 18 20 01 122

Partnerzy:

Benefit

ISIC

Fit Profit

Karta Tatrzańska

Euro 26