SIŁOWNIA

Największa i najlepiej wyposażona siłownia w Zakopanem.

Do Państwa dyspozycji oddajemy strefę cardio, strefę maszyn ze stosem, strefę wolnych ciężarów, strefę do treningu funkcjonalnego. Zapraszamy również na trening personalny oraz porady dietetyczne.

Honorujemy w obiekcie karty MultiSport i ok System.

Siłownia czynna:

poniedziałek - piątek 7:00 - 22:00

sobota 9:00 - 20:00

niedziela 15:00 do 19:00

Telefon do siłowni: 884 666 126

TRENERZY:

Joanna Sachadyń
Trener
Fizjoterapeutka. Instruktor pływania. Instruktor kulturystyki i fitness. Trener personalny.
Jakub Hładowczak
Trener
Trener personalny, trener piłki nożnej, trener narciarstwa alpejskiego, instruktor kulturystyki.
Andrzej Krupa
Trener
Trener personalny. Instruktor kulturystyki i fitness. Dietetyk. Ratwnik wodny.
Łukasz Zdanowski
Trener
Trener Personalny z dietetyką sportową z akredytacją MEN. Instruktor boksu.
Piotr Kidon
Trener
Trener personalny. Lekkoatleta.
Natalka Repelewicz
Instruktor
Instruktor fitness, siłowni, sportów siłowych - kulturystyki, trener personalny, ktorej pasją jest ruch.

FITNESS

Harmonogram zajęć Fitness

 

STEP and SHAPE
To proste, dynamiczne zajęcia choreograficzne, podczas których wykorzystywane są stepy – specjalne platformy do ćwiczeń. Opracowany z myślą o osobach dbających o piękną sylwetkę i utrzymanie dobrej kondycji fizycznej, zestaw ćwiczeń pozwala w znacznym stopniu zredukować tkankę tłuszczową i wzmocnić dolne partie ciała.

POŻERACZ TŁUSZCZU
To intensywny trening, na którym zarówno kształtujemy swoją sylwetkę jak i poprawiamy wydolność naszego organizmu. Zajęcia polegają na zmianie intensywności i tempa ćwiczeń przez cały czas trwania treningu. Ćwiczenia mają dużą intensywność, wzmacniają górne i dolne partie ciała, a przede wszystkim zwiększają wytrzymałość organizmu.

HIT POWER POMPA
To ogólnorozwojowy trening siłowy doskonale modelujący sylwetkę i rzeźbiący całe ciało. Doskonale poprawia wytrzymałość siłową.

FUNKROS (CROSSFIT)
Funkros to intensywny trening obwodowy polegający na wykonywaniu ćwiczeń na wszystkie partie mięśniowe. Poprawia on wytrzymałość, koordynację, siłę, sprawność ogólną. Dzięki niemu spalisz tkankę tłuszczową, wymodelujesz sylwetkę i przyspieszysz metabolizm.

PUPOMANIA + BRZUCH
Pupomania to zajęcia dzięki którym wzmocnisz i ujędrnisz dolne partie ciała (brzuch, pośladki, uda). Ćwiczenia pozwolą wyrzeźbić mięśnie, a także sprawić, iż będą one bardziej elastyczne. Wpływają bardzo korzystnie na spalanie nadmiaru tkanki tłuszczowej, redukują cellulit. Ponadto poprawiają samopoczucie oraz samoocenę.

ZDROWY KRĘGOSŁUP
Zajęcia wzmacniające w głównej mierze mięśnie odpowiadające za stabilizację kręgosłupa. Pozwalają złagodzić jego bóle i poprawić postawę ciała.

ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE DLA DZIECI
To trening dla dzieci skupiający się na poprawie wszystkich zdolności motorycznych: szybkości, wytrzymałości, skoczności, gibkości, koordynacji i siły. Prowadzony głównie w formie zabaw.

ul. Jagiellońska 31, 34-500 Zakopane

tel.: +48 18 20 01 122

Partnerzy:

Benefit

ISIC

Fit Profit

Karta Tatrzańska

Euro 26