Usporiadajte

Oslavu v akvaparku Zakopane

Kolková oslava, Akvaoslava, Mix. kolky + bazén.

Ku každej oslave, párty, narodeninám ap. pristupujeme individuálne a prispôsobíme podľa vašich očakávaní.

Viac...

Individuálna a skupinová

Plavecká škola

Plávanie sa považuje za jedno z najzdravších a najvšestrannejších fyzických cvičení. Plavci môžu bezpečne tráviť čas pri vode či na vode, ako tiež zúčastňovať sa rôznych vodných hier a atrakcií. Srdečne pozývame do plaveckej školy akvaparku Zakopane.

Viac...

ul. Jagiellońska 31, 34-500 Zakopane

tel.: +48 18 20 01 122

Partneri:

Benefit

ISIC

Fit Profit

Karta Tatrzańska

Euro 26

WAŻNY KOMUNIKAT!!!

 Szanowni Klienci,
w trosce o Państwa bezpieczeństwo, uwzględniając negatywną odpowiedź Głównego Inspektora Sanitarnego w zakresie możliwości uruchomienia samych basenów sportowych w naszym obiekcie (zatem bez atrakcji takich jak zjeżdżalnie, gejzery, masażery itp.) z przykrością zawiadamiamy, iż Aqua Park Zakopane nadal pozostanie zamknięty.
Zgodnie z obowiązującym Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 26 lutego 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, wydany został zakaz funkcjonowania aquaparków. Według Głównego Inspektora Sanitarnego obowiązuje literalny, bezwzględny i powszechny zakaz działalności polegającej na prowadzeniu aquaparków, a celem takiego rozwiązania jest ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 wśród osób korzystających oraz pracujących w tego typu obiektach.
Pomimo, iż - w trosce o bezpieczeństwo klientów i pracowników - nasz obiekt spełnia najwyższe standardy sanitarno - epidemiologiczne, obowiązujące u nas procedury są bardziej rygorystyczne niż wytyczne inspekcji sanitarnej i mamy techniczną oraz organizacyjną możliwość wydzielenia i uruchomienia basenów sportowych, musimy jednak dostosować się do aktualnych obostrzeń w zakresie przeciwdziałania COVID-19. Bowiem według przedstawicieli inspekcji sanitarnej ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa w obiektach takich jak nasz (aquaparkach), związane jest przede wszystkim z jednoczesnym odwiedzaniem ich i przebywaniem w nich użytkowników, wśród których mogą znajdować się osoby zainfekowane, lecz niewykazujące objawów klinicznych.
Pomimo, iż nasz obiekt jest stosunkowo niewielki w porównaniu do konkurencji, a dodatkowo planowane przez nas ograniczenie liczby osób, jaka jednocześnie mogłaby korzystać z obiektu, wyniosłoby 50% obłożenia, istnieje realne ryzyko narażenia zdrowia i życia ludzi - polegające na stworzeniu rzeczywistych warunków dla rozprzestrzeniania się wirusa. Dlatego też w dalszym ciągu chcemy pozostawać w pełni odpowiedzialni za podejmowane przez nas decyzje, bezwzględnie stosując się do zakazów wynikających z przepisów COVID-19. Niemniej jednak, wciąż mamy nadzieję na szybkie odmrożenie naszej branży. Liczymy na to, że już wkrótce znów będziemy mogli otworzyć nasz obiekt i przywitać Państwa w jego progach!
Życzymy wszystkim dużo zdrowia. Do zobaczenia!